Mākslas skola

 

Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola

Adrese: Lielā iela 28, Valdemārpils, Talsu novads, LV-3260

Tel.: 63276731

E-pasts: vms929@inbox.lv

Vadītāja: Ilze Rūsa


Valdemārpils mākslas skola

Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola ir pašvaldības izglītības iestāde profesionālās ievirzes izglītības programmu īstenošanai. Valdemārpils mūzikas skola darbojas no 1991.gada, bet 2009.gadā tika atvērta mākslas nodaļa, kā rezultātā skola tika pārdēvēta par Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolu. 

Audzēkņu darbiņi  

2014./2015. m.g. Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolā aizvadīts piedaloties dažādos konkursos un pilnveidojot savas zināšanas.

Vizuāli plastiskās mākslas nodaļa

2014./15. m.g. septembrī  Valdemārpils vizuāli plastiskās mākslas nodaļā mācības uzsāka 24 audzēkņi, trīs pedagogu vadībā. Skolā strādā zīmēšanas, gleznošanas un kompozīcijas skolotāja Ilze Šelkova. Audzēkņi  var izmēģināt roku arī veidošanā pie keramiķes Ievas Bertašūtes- Grosbahas. Pētīt glezniecības  virzienus un dažādās tehnikās gleznot skolniekus māca mākslas valodas pamatu skolotāja Aija Gūtmane. 

       Mākslas nodaļas audzēkņi ar saviem darbiem  ir piedalījušies vizuālās mākslas konkursos Latvijā, kā arī ārpus tās. Gada sākumā Estere Bulle un Megija Celmiņa ieguva atzinības VI Starptautiskajā glezniecības un grafikas konkursā „Saules krasts.” Rīgas vizuāli plastiskās mākslas izstādē- konkursā „Leļļu māja- 4”par tēmu „Lelle- dubultnieks” piedalījās Paula Pavlovska. Viņas veidotā Frīda Kalo ieguva 1.vietu, bet „Merilina Monro”, kuru veidoja Līga Laima Matisone ierindojās 2.vietā. Žaklīnas Šejas „Lielā  mamma” un Samantas Purgailes „Misters Bīns” ieguva atzinības.

Ikgadējā XIV Starptautiskā vizuālās mākslas konkursā „Es dzīvoju pie jūras” Miks Indriksons ieguva 3. Vietu glezniecībā, bet  Janta Eidimta saņēma atzinību glezniecībā. Balva par piedalīšanos konkursā ir Līvu akvaparka apmeklējums, kas izvērsies par skolas tradīciju. 

Raksta turpinājums pieejams šeit: .