Tūrisms

VALDEMĀRPILS TŪRISMA INFORMĀCIJAS CENTRS

Adrese: Raiņa iela 14a, Valdemārpils, LV-3260

Tālr.: 25426323

E-pats: inguna.metuzale@talsi.lv

Vadītāja: Inguna Metuzāle

 

 

 

  .
 

Valdemārpils tūrisma informācijas centrā var saņemt informāciju par interesantākajiem tūrisma objektiem mūsu pagastā, Talsu novadā, Kurzemē, Latvijā u.c. Kā arī par naktsmītnēm tuvākajos viesu namos, kempingos u.c. jautājumiem. Varam veidot ceļojuma maršrutus!

Būsiet laipni gaidīti Valdemārpils tūrisma informācijas centrā!

 

Tūrisms Valdemārpilī

Talsu rajonā, 14km uz Z no Talsiem atrodas maza Kurzemes pilsētiņa-Valdemārpils, kuras agrākais nosaukums bija Sasmaka. Ja esiet iebraukuši mūsu pilsētiņā, noteikti ir vērts pastaigāt pa mazajām ieliņām, un apskatīt senās koka vienstāvu dzīvojamās mājas, kuras veido Valdemārpils arhitektonisko stilu.

Ja esiet atbraukuši pie mums karstā vasaras dienā, tad noteikti apmeklējiet Sasmakas ezera sakopto pludmali, kur varēsiet gan atpūsties, gan izbaudīt peldēšanās priekus, bet aktīvās atpūtas cienītāji varēs paspēkoties kādā no sporta laukumiem.

Kad spēki uzkrāti ezera malā, tad Jums jāizstaigā senais kuršu pilskalns Dupurkalns, kurā 1936. gadā notika pirmie novada Dziesmu svētki.

Ja spēki vēl nav galā, tad Jūs jau gaida otrs kalns- Dzirnavkalns, kurš savu nosaukumu ieguvis pateicoties tam, ka uz tā agrāk atradās vējdzirnavas.

Valdemārpils ir liepu pilsēta, jo tā lepojas ar lielāko liepu Baltijā- Elku liepu, bet uz Kr. Valdemāra ielas vēl tagad lepni dižoja Kr. Valdemāra stādītās liepas. 

Gaidīsim Jūs Valdemārpilī liepu ziedu laikā!

.
.